Reklama
Reklama

Zwłoki 20-latki w mieszkaniu na Grunwaldzie. "Wiemy, kto sprzedał kobiecie narkotyki"

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Policja

Do zdarzenia doszło w czerwcu.

Służby zawiadomił mężczyzna, który zaniepokoił się faktem, że nie ma kontaktu ze swoim kolegą i dodał, że mógł on zażywać jakieś psychoaktywne środki. Na miejsce wysłany został patrol. W związku z tym, że nikt nie otwierał drzwi do mieszkania podjęta została decyzja o siłowym wejściu do lokalu. Wewnątrz znaleziono dwie leżące osoby - to kobieta i mężczyzna w wieku około 20 lat. Mężczyzna wymagał natychmiastowej hospitalizacji, natomiast kobiety nie udało się uratować, przybyły na miejsce lekarz stwierdził jej zgon - mówiła wówczas podinsp. Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Wiosenne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 marca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Młody mężczyzna trafił do szpitala, gdzie dzięki szybkiej pomocy udało się go uratować.

Jak dowiedziało się Radio Poznań w sprawie zatrzymano 22-latkę. Wiemy, kto sprzedał kobiecie narkotyki i ta osoba usłyszała zarzuty - mówi w rozmowie z dziennikarzami prokurator Łukasz Wawrzyniak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu. W sprawie tej zatrzymano i doprowadzono do prokuratury 22-letnią Monikę P. Prokurator przedstawił kobiecie zarzut udzielania środków odurzających w zamian za osiągnięcie korzyści majątkowej. Kobieta przyznała się do popełnienia zarzucanego przestępstwa. Prokurator zastosował wobec niej dozór policji. To zatrzymanie i te zarzuty nie zamykają jeszcze sprawy. Cały czas wyjaśnia okoliczności zdarzenia - dodał.

Kobieta usłyszała tylko zarzut sprzedaży narkotyków. Mężczyzna, który przeżył zeznał, że nic nie pamięta.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
7.50 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro