Reklama
Reklama

Dwaj 19-latkowie urządzili sobie rajd po poznańskim ZOO. "Konkurencja was zniszczy"

fot. Zoo Poznań Official Site / Facebook

Nietypowe zdarzenie na terenie poznańskiego ZOO.

O sprawie poinformowali w mediach społecznościowych pracownicy placówki. - Dziękujemy bardzo komendantom i policjantom z Komisariatu Nowe Miasto w Poznaniu za nieustającą pomoc w utrzymaniu bezpieczeństwa. W dniu dzisiejszym Policja błyskawicznie zareagowała na nasze zgłoszenie i zatrzymała sprawców chuligańskiego rajdu autem po zoo. Panowie staranowali nam meleks i oświadczyli, że "konkurencja nas zniszczy". Ale nasi pracownicy potrafią nasze zoo ochronić, zwierzaki zabezpieczyć i takich panów powstrzymać - czytamy.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Zimowe staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 listopada br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Kierowca samochodu zdołał objechać spory teren ogrodu zoologicznego, policjanci potwierdzili również uszkodzenie meleksa. - Okazało się, że byli to dwaj 19-latkowie z Pobiedzisk. Policjantom powiedzieli, że chcieli zwiedzić nietypowo ZOO - przekazał mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

Kierowca nie posiadał prawa jazdy. Ukarano go dwoma mandatami karnymi - za jazdę bez uprawnień i stworzenie zagrożenia poza drogą publiczną.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
8℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
21.02 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro