Reklama
Reklama

Zamieszkaj przy Puszczy Zielonka

Osiedle Nowa Murowana 2 wizualizacja

Dogodna lokalizacja, atrakcyjna cena i szybki dojazd do Poznania. Projekt mieszkaniowy Nowa Murowana 2 to kontynuacja popularnej inwestycji na terenie Murowanej Gośliny. W pierwszym etapie na potencjalnych klientów czeka 26 mieszkań o powierzchni od 26 do 73 mkw.

Zrealizowany już, pierwszy projekt o nazwie Nowa Murowana, okazał się dużym sukcesem. Na terenie miejscowości Murowana Goślina, przy ulicy Tartacznej powstał kompleks 5 budynków wielorodzinnych z 91 mieszkaniami. Tuż obok tej inwestycji powstaje kolejny projekt dewelopera - Nowa Murowana 2. Tym razem zrealizowane zostaną 2 kameralne budynki trzykondygnacyjne. Pierwszy z nich to 26 mieszkań o powierzchni od 26 do 73 mkw. Tym samym na klientów czekają kawalerki oraz lokale 2-, 3- i 4-pokojowe. Co istotne, najwięcej będzie mieszkań tych najbardziej pożądanych na rynku, czyli 2-pokojowych. Do lokali na parterze będą przynależeć ogródki, a na piętrze - przestronne balkony. Ponadto, do każdego mieszkania dostępne będą bezpłatne komórki lokatorskie, stanowiące nowoczesną formę zastąpienia piwnicy. Podobnie jak w inwestycji wcześniejszej, w nowym projekcie wszystkie lokale będą oddawane w standardzie deweloperskim, który gwarantuje m.in. kaloryfery, parapety wewnętrzne, kontakty, włączniki, wideodomofon, piec kondensacyjny dwufunkcyjny, a także rolety zewnętrzne dla mieszkań parterowych. Deweloper zadbał także o miejsca postojowe oraz małą architekturę. Powstaną drogi wewnętrzne, oświetlenie i tereny zielone. - Sprzedaż mieszkań z projektu Nowa Murowana 2 już ruszyła, a zainteresowanie potencjalnych klientów jest spore. Osoby chcące "przymierzyć się" do proponowanych powierzchni oraz ocenić funkcjonalność rozkładu pomieszczeń i wysoką jakość wykonania naszych lokali zapraszamy na inwestycję. Zostało jeszcze kilka wolnych mieszkań z pierwszego projektu - mówi Patrycja Pilarczyk z biura sprzedaży inwestycji. Dużą zaletą projektu jest atrakcyjna cena, czyli 4600 zł brutto za mkw. Planowane zakończenie prac związanych z pierwszym budynkiem to III kwartał 2021 roku.

Murowana Goślina znajduje się około 20 km od Poznania. Zaletą lokalizacji inwestycji jest szybki dojazd do Poznania. Zarówno samochodem jak i popularnym szynobusem, którego stacja znajduje się około 300 metrów od inwestycji. Komfort zamieszkiwania gwarantują także liczne markety, punkty handlowo - usługowe oraz dobre zaplecze szkolno - oświatowe. To także doskonałe miejsce zarówno dla osób aktywnych, jak i uciekających od zgiełku zatłoczonego miasta. Nieopodal inwestycji rozpoczyna się Park Krajobrazowy Puszcza Zielonka, który zapewnia aktywny wypoczynek i możliwości regeneracji sił w otoczeniu natury.


Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży!

ul. Tartaczna 1/14, 62-095 Murowana Goślina
(I etap inwestycji Nowa Murowana)
+48 798 130 400
[email protected]

Możliwe są także spotkania pokazowe na inwestycji. Do zobaczenia w Murowanej Goślinie!

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

15℃
8℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
21.02 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro