Reklama

Ekipa filmowa na Ostrowie Tumskim: zmiany w organizacji ruchu, kierowcy muszą przeparkować samochody

fot. ZDM
fot. ZDM

Uwaga na zmiany komunikacyjne w rejonie Ostrowa Tumskiego.

Tutaj pisaliśmy o powstającym w rejonie mostu Jordana planie filmowym, który zostanie wykorzystany w celu nakręcenia scen do filmu "Orlęta", opowiadającym o obronie Grodna.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

W związku z tym od 19 do 23 września 2020 r., w związku z organizacją planu filmowego w rejonie mostu biskupa Jordana na Ostrowie Tumskim w Poznaniu, wystąpią utrudnienia w ruchu i parkowaniu pojazdów w rejonie katedry, na ul. Zagórze i ul. Ostrów Tumski.

- W tym czasie zamknięty będzie przejazd i przejście przez most biskupa Jordana oraz dojazd do katedry ulicą Zagórze (na wysokości mostu Mieszka I). Nie będzie przejazdu wzdłuż południowej ściany katedry (za wjazdem do siedziby Kurii Metropolitalnej), a także możliwości parkowania bezpośrednio wokół katedry oraz na zamkniętym odcinku ul. Zagórze. Ulica Ostrów Tumski po zachodniej stronie katedry będzie w tym czasie dwukierunkowa - poinformował Zarząd Dróg Miejskich.

Sugerowany jest dojazd w rejon katedry ulicą kard. S. Wyszyńskiego wyłącznie od strony ronda Śródka. Dostępne pozostaną parkingi przy ul. Wieżowej i ul. Dziekańskiej.
Prosimy kierowców o wcześniejsze usunięcie pojazdów z miejsc oznaczonych tymczasowymi zakazami zatrzymywania się.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.58 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro