Reklama
Reklama

Poznańscy seniorzy zaprojektują mural. Malowidło ozdobi ścianę na rogu ulic Ślusarskiej i Wodnej

Skrzyżowanie Ślusarskiej i Wodnej | fot. Google Maps
Skrzyżowanie Ślusarskiej i Wodnej | fot. Google Maps

Warsztaty dla seniorów pt. MURAL - WSPÓLNA SPRAWA organizuje miasto Poznań, Centrum Inicjatyw Senioralnych i Uniwersytet Artystyczny Trzeciego Wieku w Poznaniu.

Warsztaty, w których wezmą udział seniorzy odbędą się 14 i 15 września 2020, od godziny 10:00 do 12:00, w Atrium UAP, ul. 23 Lutego 20, Poznaniu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Na warsztatach pod hasłem MURAL - WSPÓLNA SPRAWA uczestnicy- seniorzy będą pracować nad koncepcją wielkoformatowego malowidła ściennego i wspólnie zaprojektują mural z okazji 10-lecia Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu. Działania projektowe będą poprzedzone wstępem teoretycznym, który wprowadzi w tematykę i zainspiruje do pracy twórczej - informuje Artur Adamczak, rzecznik UAP.

Warsztaty połączone będą z realizacją malowidła ściennego. Jest to zupełnie niepowtarzalna okazja dla słuchaczek i słuchaczy Uniwersytetu Artystycznego III Wieku by zapoznać się z zupełnie innym podejściem do dziedziny malarstwa i wykonać unikatowe, wielkoformatowe malowidło - dodaje.

Projekt zostanie przeniesiony na ścianę budynku na rogu ulic Ślusarskiej i Wodnej w Poznaniu. Uroczyste otwarcie realizacji nastąpi 26 września.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
0℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
124.36 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro