Reklama
Reklama

Budowa osiedla Nowych Kosmonautów zakończona! Mieszkania gotowe do odbioru

Na ten moment czekaliśmy z niecierpliwością! Ostatni etap osiedla Nowych Kosmonutów został ukończony. Firma Monday Development, należąca do grupy Unidevelopment, zgodnie z terminem rozpoczęła przekazywanie kluczy w trzecim budynku inwestycji.

Na Winogradach podziwiać możemy już w pełnej krasie trzy charakterystyczne wieżowce u zbiegu ulic Naramowickiej i Serbskiej. Łącznie w ciągu 26 miesięcy powstały tu 344 mieszkania wraz z podziemną halą garażową, placem zabaw i oryginalnym muralem zdobiącym dziedziniec osiedla.

Dla nowych właścicieli to czas przeprowadzek, osiedle zapełnia się, zaczyna tętnić życiem. Choć sprzedaż mieszkań w inwestycji powoli dobiega końca, zainteresowani szybką przeprowadzką do nowego lokum w ofercie wciąż znajdą atrakcyjne rozkłady od 2 do 4 pokoi. Co istotne, zakończenie realizacji osiedla oznacza, iż wszystkie pozostające w ofercie Nowych Kosmonautów mieszkania można obejrzeć na żywo po wcześniejszym umówieniu spotkania z doradcą. Chętni skorzystać mogą z pomocy architekta wnętrz wraz z atrakcyjnymi pakietami wykończenia lokali pod klucz, co z pewnością jeszcze przyspieszy proces adaptacji mieszkania.

Z inwestycji Nowych Kosmonautów otwiera się rozległy widok na panoramę miasta, która największe wrażenie robi z lokali położonych na ostatnich kondygnacjach.

Deweloper w ramach realizacji projektu nie tylko wykonał całą infrastrukturę inwestycji, ale zmodernizował również przystanek autobusowy przy osiedlu, a także przebudował fragment ulicy Serbskiej, dzięki czemu powstał nowy pas ruchu i wjazd na osiedle.

Mieszkańcy korzystać mogą z bogatej infrastruktury komunikacyjnej, która ułatwia przemieszczanie się w różnych kierunkach miasta. Niebawem pojawi sie tu rownież nowa linia tramwajowa na Naramowice, co będzie dodatkowym udogodnieniem komunikacyjnym. Bliskie sąsiedztwo szkół, przedszkoli, sklepów i pięknych parków przyciąga tu zarówno rodziny, singli, jak i studentów. Bogato rozwinięta okolica to także spore udogodnienie dla seniorów.

Więcej szczegółów o ofercie osiedla można znaleźć tutaj: www.nowychkosmonautow.pl
Zapraszamy do kontaktu z biurem sprzedaży: KONTAKT

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
8.74 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro