Reklama
Reklama

Tramwaj na Naramowice: kolejne zmiany w organizacji ruchu

fot. PIM
fot. PIM

Trwa budowa trasy tramwajowej na Naramowice.

W nocy z 11 na 12 września udostępniony zostanie docelowy wjazd do budynku przy ul. Naramowickiej nr 219, który już na stałe posłuży mieszkańcom. W związku z tym niebawem rozpoczną się prace budowlane w miejscu dotychczasowego wjazdu od ul. Jasna Rola.

- Na 15 września (wtorek) planowane jest rozpoczęcie prac związanych z przyłączeniem gazociągu w rejonie ul. Błażeja. Będą one jednak możliwe przy sprzyjających warunkach pogodowych (w przypadku braku możliwości ich rozpoczęcia będziemy informować). Roboty te wymagają wyłączenia z ruchu fragmentu ul. Błażeja od strony ul. Naramowickiej, mniej więcej na wysokości bloku przy ul. Błażeja 4. Droga w tym miejscu będzie całkowicie zamknięta dla samochodów. Ruch pieszy i rowerowy zostanie zachowany. Wygrodzony natomiast zostanie niewielki fragment chodnika na wysokości ul. Błażeja 14. Objazd zamkniętego odcinka ul. Błażeja możliwy otwartym fragmentem ul. Jasna Rola oraz ul. Bolka. Przewidywany czas zamknięcia to 2-3 dni. Po tym czasie ulica znów będzie przejezdna - informują Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Ponadto od 22 sierpnia obowiązuje zmiana na ul. Jasna Rola. Na wysokości os. Władysława Łokietka, w miejscu przecięcia ulicy przez budowaną trasę tramwajową, droga jest nieprzejezdna. W czasie zamknięcia części ul. Błażeja, objazd nieprzejezdnego fragmentu ul. Jasna Rola możliwy będzie jedynie ul. Bolka.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
8.84 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro