Reklama
Reklama

Smartney pożyczy Tobie nawet 60 tys. zł !

Kiedy może się wydawać, że rynek pożyczek pozabankowych w Polsce jest wręcz przesycony, pojawia się na nim Smartney. Kolejna firma oferująca pożyczki dla klientów indywidualnych, którą wyróżnia jednak coś wyjątkowego. To właśnie ta wyjątkowość sprawia, że Smartney szybko podbija i tak pełny rynek, zyskując coraz większe grono klientów. W czym tkwi tajemnica tego sukcesu?

Doświadczenie w 11 krajach

Podczas gdy zdecydowana większość firm pożyczkowych operuje tylko na jednym rynku krajowym, w przypadku Smartney jest to aż jedenaście różnych państw. Doświadczenie czerpane z tak różnorakich segmentów i różnych specyfik rynkowych sprawia, że firma może zaoferować polskim klientom zupełnie nową jakość produktów finansowych. Tą jakością są pożyczki gotówkowe dopasowane do każdego wnioskodawcy nie tylko pod kątem warunków umowy, ale przede wszystkim elementów podstawowych jak wysokość oprocentowania, czas spłaty pożyczki, wielkość rat oraz ich liczbę. Smartney to firma należąca do wielkiego finansowego konsorcjum francuskiego, skąd czerpie najlepsze wzorce dobrych praktyk konsumenckich.

Naprawdę indywidualne podejście

Dzięki indywidualnemu negocjowaniu każdej umowy klient ma większą elastyczność w wyborze oferty najlepszej dla siebie pod kątem swoich możliwości finansowych. W Smartney dostępne są pozabankowe pożyczki od kwoty 3000 do nawet 60000 złotych rozłożone na minimum 24 lub maksimum 60 rat. Co ważne, RRSO należy do jednych z najniższych na rynku, dzięki czemu firma może zaoferować wyjątkowo korzystne warunki dla każdego zobowiązania, a klient nie ponosi horrendalnie wysokich kosztów pożyczki. Firma jako jedna z nielicznych udostępniła też swoim klientom możliwość czasowego zawieszania spłaty ze względu na kryzys gospodarczy wywołany pandemią COVID-19.

Zmienne RRSO na nowych zasadach

Absolutnym novum wprowadzonym przez Smartney jest uzależnianie wysokości RRSO od takich czynników jak wielkość pożyczki i czas jej spłaty. W przeciwieństwie do ofert konkurencji, tutaj RRSO maleje wraz ze wzrostem pożyczanej kwoty oraz liczby rat, na jakie jest rozłożona. Przykładowo rzeczywisty koszt pożyczki na 10 tysięcy złotych rozłożonej na 30 rat będzie większy niż tej samej pożyczki, ale spłacanej w 40 ratach. To zupełnie odmienna ścieżka biznesowa od tej, jaką praktyką pożyczkodawcy w Polsce, ale właśnie dzięki temu Smartney zyskuje coraz więcej zadowolonych klientów. W końcu skoro za ten sam produkt finansowy mogą zapłacić mniej, to czemu mieliby z niego nie skorzystać?

Formalności sprowadzone do minimum

Całą dokumentację pożyczkową, w tym regulaminy, umowy, zasady spłaty zobowiązania itp. klient może bezproblemowo załatwić w formie online. Nie musi jeździć do siedziby firmy, ani wysyłać niczego pocztą. Formalności są z jednej strony ograniczone do minimum, a z drugiej to minimum można z powodzeniem zrealizować za pośrednictwem internetu. Dotyczy to zarówno kwestii formalnych jak weryfikacja klienta, ale też praktycznych, czyli przelewu na konto pożyczonych pieniędzy.

Dla kogo pożyczka od Smartney?

Oferta tej firmy przeznaczona jest dla osób między 23 a 70 rokiem życia z polskim obywatelstwem, które posiadają konto bankowe. To na jego podstawie i dzięki analizie transakcji Smartney weryfikuje klientów. Klient nie musi przedstawiać zaświadczeń z pracy o zarobkach i żadnej innej dokumentacji potwierdzającej swoje dochody. Jedynym dokumentem wymaganym w procesie wnioskowania o pożyczkę, jest aktualny dowód osobisty. Taka uproszczona procedura sprawia, że gotówkę można uzyskać najczęściej nawet tego samego dnia, w którym składało się wniosek o chwilówkę.

Konto klienta w Smartney

Aby jeszcze bardziej ułatwić klientom wywiązywanie się z umowy pożyczkowej i spłatę zobowiązań (oraz zawierania nowych), Smartney oferuje im indywidualne konta online na swojej stronie www. Po zalogowaniu pożyczkobiorca ma dostęp do swoich umów i może sprawdzić ich aktualne warunki, stan zobowiązania, harmonogram spłat oraz dokonać błyskawicznej płatności rat. Co ważne, w każdej chwili może spłacić całą kwotę pożyczki bez czekania na termin końcowy i nie ponosi z tego tytułu żadnych dodatkowych opłat, co jest częstą praktyką w wielu konkurencyjnych firmach.

Kod rabatowy do Smartney

Na stronie Kody.pl https://www.kody.pl/smartney można pobrać kod rabatowy, który podaje się w końcowym etapie zawierania pożyczki w Smartney. Warto z niego korzystać bo daje aż 11% oszczędności kosztów pożyczki!

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
7℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
23.40 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro