Reklama
Reklama

Centrum handlowe przy Głogowskiej wystawione na licytację komorniczą

Zdjęcie nieruchomości, fot. komornik
Zdjęcie nieruchomości, fot. komornik

Centrum handlowe Głogowska 425 (wjazd od ulicy Opłotki) ma ponad 5000 metrów kwadratowych i zlokalizowane jest na dwóch działkach o łącznej powierzchni 1 hektara. W centrum zlokalizowane są głównie sklepy z obszaru wyposażenia wnętrz. Komornik oszacował wartość nieruchomości na 14 mln 540 tysięcy złotych, a licytacja rozpocznie się od 3/4 tej ceny, czyli kwoty niespełna 11 milionów złotych. Licytacja ma się odbyć 23 października.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Księgi wieczyste nieruchomości pokazują zastawione hipoteki. Na jednej z działek na łączną kwotę 6 mln złotych, na drugiej 6,4 mln złotych. Co ciekawe, spółka, która jest właścicielem nieruchomości za 2018 rok wykazała zysk niespełna 200 tysięcy złotych. W bilansie wykazuje natomiast ujemne kapitały własne i ponad 1,6 mln złotych zobowiązań. Uznaje się, że ujemne kapitały własne mogą być zagrożeniem dla dalszego funkcjonowania firmy. Dane finansowe spółki za 2019 nie zostały jeszcze opublikowane w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
26.68 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro