Reklama
Reklama

Włamania do domów w Gnieźnie i okolicach!

Zdjęcie ilustracyjne | fot. policja

Policjanci ostrzegają.

Tylko jednej nocy, z 31 sierpnia na 1 września, w Gnieźnie, Strzyżewie Paczkowym i Lulkowie doszło do włamań do domów. - W Pierwszej Stolicy Polski sprawcy wykorzystali sen domowników. Ukradli 200 złotych i alkohol ale dodatkowych strat narobili na kwotę 2000 złotych. W Lulkowie doszło do włamania do domu w budowie, natomiast w Strzyżewie Paczkowym sprawcy zniszczyli ramy drzwi tarasowych w 3 domach w budowie - informują policjanci.

Przedłużanie rzęs jest bez sensu. W maju Laminacja + lifting + botox rzęs -20% od ceny regularnej tylko w salonach Wonderland. Zadzwoń: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Funkcjonariusze wyjaśniają, że w większości przypadków włamywacz wcześniej pojawia się w okolicy i dokonuje "rozpoznania". Najczęściej włamywacze dostają się do domów wyważając w nich drzwi tarasowe lub okna. - Apelujemy do mieszkańców, aby w przypadku zauważenia podejrzanych osób lub samochodów wokół domu dzwonić na numer 112. Każda informacja będzie sprawdzana - zapewniają.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
11.05 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro