Reklama
Reklama

Gwiazdy siatkówki plażowej zmierzą się w Poznaniu

fot. Materiały organizatora

Przed nami Lotto Plaża Wolności Poznań 2020.

Siatkarze plażowi rywalizują w stolicy Wielkopolski od kilku lat, tym razem jednak - ze względu na koronawirusa - wszystko wygląda nieco inaczej. Już kilka tygodni temu rozegrano turnieje młodzieżowe i par mieszanych, ale największe emocje dopiero przed nami.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA

W sobotę nad Rusałką rywalizować będą najlepsze pary męskie żeńskie i męskie z całego kraju. Nie zabraknie m.in. medalistów mistrzostw kraju.

W niedzielę na boiska wybiegną duety zawodowe - po sześć w turniejach męskim i żeńskim. Dotąd organizatorzy imprezy zapowiedzieli udział multimedalistek mistrzostw Polski - Jagody Gruszczyńskiej i Doroty Strąg. Przed trzecią parą kończącego się właśnie sezonu trudne zadanie. Kibice zgromadzeni nad Jeziorem Rusałka będą mieli możliwość podziwiać także czołowe czeskie zespoły. W gronie faworytek znajdują się bowiem: Martina Williams i Sara Olivova oraz Marie Sara Stochlova i Martina Maxinerova. Swój udział potwierdziły również Magdalena Rapacz-Matras i Małgorzata Szajewska-Skuta oraz Patrycja Jundziłł i Kinga Legieta.

W turnieju mężczyzn zaprezentują się m.in. Vaclav Bercik i Leo Wililams, Jiri Sedlak i Patrik Manas, Adam i Roman Andrys oraz Jarosław Lech i Jędrzej Brożyniak.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gdzie ta wiosna? Od deszczu odpoczniemy dopiero w niedzielę
12℃
3℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
7.92 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro