Reklama
Reklama

Dziennikarka Głosu Wielkopolskiego zginęła w tragicznym wypadku

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Alexas_Fotos / pixabay.com

Chodzi o śmiertelne potrącenie rowerzystki pomiędzy Chodzieżą i Wągrowcem, o którym pisaliśmy w czwartek.

Do wypadku doszło w czwartek około 14.00 na wysokości miejscowości Brzekiniec w powiecie chodzieskim. Potrąconej rowerzystki nie udało się uratować. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia. Szuka go policja.

Dziś Głos Wielkopolski poinformował, że ofiara wypadku to dziennikarka portalu Chodziez.naszemiasto.pl oraz Głosu Wielkopolskiego Anna Karbowniczak. - Serdeczna, pozytywna, kochana. Wspaniała Koleżanka i Przyjaciółka. Osoba, na którą mogliśmy liczyć każdego dnia - pisze Michał Kopiński z Głosu Wielkopolskiego. Jazda na rowerze była jej pasją.

Sprawcy nie udało się jeszcze zatrzymać. Z pewnością ma uszkodzony samochód, który może próbować naprawić w warsztacie samochodowym. Jeśli masz informacje w tej sprawie, skontaktuj się z policją.

  • Aktualizacja
    piątek, 4.09.2020 r., godz. 10.38
    Aktualizacja
    piątek, 4.09.2020 r., godz. 10.38
    Z najnowszych informacji wynika, że sprawca mógł poruszać się samochodem renault trafić lub opel vivaro z 2002 roku w kolorze niebieskim. Pojazd może być uszkodzony z prawej strony, może też mieć rozbitą przednią szybę. Policjanci z Chodzieży udostępnili numer telefonu, pod który można dzwonić w tej sprawie - 694 088 659. Jest też nagroda dla osoby, której informacje przyczynią się do złapania sprawcy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na drogach! Ostrzeżenie przed oblodzeniem także dla Poznania
4℃
0℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
28 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro