Reklama
Reklama

Osiedle Nowy Marcelin jest już gotowe

Wybudowane przez Ataner obok Lasku Marcelińskiego os. Nowy Marcelin jest już w całości gotowe. Trzeci i ostatni etap jest już skończony. Jeśli jednak podoba Wam się ta lokalizacja, a nie zdążyliście kupić mieszkania, nie martwcie się. Już wkrótce Ataner będzie budować kolejne osiedle w sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego.

Marcelin to idealna lokalizacja dla osób ceniących zieleń i spokój, a zarazem dobry dojazd do centrum Poznania. Pobliski Lasek Marceliński pozwala na spacery, wycieczki rowerowe, jogging czy wiele innych aktywności, którym można oddać się po pracy i w weekendy. Aktywne osoby skorzystają z centrum sportowego na osiedlu czy pobliskich kortów tenisowych. Bliskość szkół, przedszkoli i innych obiektów pozwala na wygodne funkcjonowanie rodzinom z dziećmi. Fani dalszych wyjazdów także będą zadowoleni, gdyż dojazd na lotnisko zajmuje 10 minut. A stąd już tylko dwie godziny na tapas w Barcelonie lub zakupy w Paryżu.

Trzeci etap osiedla osiedla Nowy Marcelin obejmuje 227 mieszkań o powierzchni od 34 m2 do 94 m2. Budynki o zróżnicowanej wysokości od czterech do dziewięciu pięter wyróżniają się ciekawą architekturą. Podobnie jak w poprzednich etapach, tu również znajdują się place zabaw, zieleń, monitoring oraz podziemne hale garażowe.

W parterach budynków będą lokale usługowe. Ponadto na osiedlu znajdzie się centrum sportowe z klubem fitness, placem zabaw dla dzieci oraz boiskiem wielofunkcyjnym.

Więcej na ataner.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
7℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
23.40 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro