Reklama
Reklama

Awaria ZTM: nie można kupić biletu dla uczniów

fot. ZTM
fot. ZTM

ZTM informuje, że trwa usuwanie problemu technicznego.

Z uwagi na problemy techniczne obecnie nie ma możliwości dokonania zakupu nowego biletu specjalnego dla uczniów szkół podstawowych. Trwa usuwanie przyczyny informatycznej uniemożliwiającej dokonanie zakupu. Za zaistniały problem przepraszamy Klientów, o wznowieniu sprzedaży niezwłocznie poinformujemy - poinformował Bartosz Trzebiatowski, rzecznik ZTM. Przypominamy, że do 30 września br. obowiązują jeszcze dla uczniów szkół podstawowych dotychczasowe uprawnienia do przejazdów bezpłatnych na podstawie ważnej legitymacji szkolnej - dodał.

Chodzi o specjalną ofertę dla uczniów szkół podstawowych - bilet w cenie 60 zł na całą sieć ważny od 1 października do 30 września następnego roku, którego sprzedaż ruszyła 1 września.

Z rocznego biletu specjalnego w preferencyjnej cenie 60 zł za cały rok (5 zł na miesiąc) będą mogli korzystać uczniowie szkół podstawowych których siedziba znajduje się na terenie Poznania lub jednej z 19 gmin objętych porozumieniami międzygminnymi. Do grona gmin objętych porozumieniem transportowym zaliczają się: Czerwonak, Dopiewo, Duszniki, Kaźmierz, Kleszczewo, Komorniki, Kostrzyn, Kórnik, Luboń, Mosina, Murowana Goślina, Pobiedziska, Puszczykowo, Rokietnica, Suchy Las, Swarzędz, Szamotuły, Tarnowo Podgórne i Zaniemyśl.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Silny wiatr w Wielkopolsce. Strażacy odebrali już około 200 zgłoszeń
17℃
11℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
32 km
Stan powietrza
PM2.5
6.54 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro