Reklama
Reklama

Tramwaj na Naramowice: w związku z postępem prac zmienia się organizacja ruchu

fot. PIM

Tym razem dotyczy ul. Włodarskiej, a także ul. Błażeja (dokąd docelowo dojedzie tramwaj).

Od 1 września (wtorek) występować będą utrudnienia na ul. Włodarskiej w związku z budową kanalizacji deszczowej. W rejonie skrzyżowania z ul. Naramowicką wystąpi zwężenie, przy czym nadal droga będzie przejezdna w obu kierunkach. Ruch pieszych i rowerzystów zostanie zachowany.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Zimowe staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 listopada br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Od 2 września (środa) prowadzone będą prace na ul. Błażeja związane z przyłączeniem gazociągu. Roboty te wymagają wyłączenia z ruchu fragmentu ul. Błażeja od strony ul. Naramowickiej, mniej więcej na wysokości bloku przy ul. Błażeja 4. Droga w tym miejscu będzie całkowicie zamknięta dla samochodów. Ruch pieszy i rowerowy zostanie zachowany. Wygrodzony natomiast zostanie niewielki fragment chodnika na wysokości ul. Błażeja 14 - informują Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Objazd zamkniętego odcinka ul. Błażeja możliwy będzie ulicami Jasna Rola oraz Bolka. Przewidywany czas zamknięcia to 2-3 dni. Po tym czasie ulica znów będzie przejezdna.

Jednocześnie przypominamy o obowiązującej od 22 sierpnia zmianie na ul. Jasna Rola. Na wysokości os. Władysława Łokietka, w miejscu przecięcia ulicy przez budowaną trasę tramwajową, droga jest nieprzejezdna. W czasie zamknięcia części ul. Błażeja, objazd nieprzejezdnego fragmentu ul. Jasna Rola możliwy będzie jedynie ul. Bolka - dodają PIM.

Kierowcy oroszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscu prowadzonych prac oraz o dostosowanie się do obowiązującego oznakowania.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
7℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
15.54 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro