Reklama
Reklama

Ławica: awantura na pokładzie samolotu. Poszło o maseczkę

fot. Nadodrzański Oddział Straży Granicznej
fot. Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

W sprawie musieli interweniować funkcjonariusze straży granicznej.

Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek. Funkcjonariusze Straży Granicznej z poznańskiej Ławicy otrzymali informację, że na pokładzie samolotu znajduje się agresywny pasażer, który nie stosuje się do poleceń kapitana.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

30-latek wracający z Alicante pomimo wielu upomnień nie chciał założyć maseczki i według załogi statku powietrznego stwarzał zagrożenie dla innych pasażerów - relacjonuje mjr SG Joanna Konieczniak, rzecznik prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. Na prośbę kapitana statku funkcjonariusze Zespołu Interwencji Specjalnych wkroczyli na pokład samolotu - dodaje.

Za popełnione wykroczenie polegające na niestosowaniu się do poleceń kapitana statku powietrznego zaproponowali mężczyźnie mandat karny. 30-latek odmówił przyjęcia mandatu w związku z czym sporządzono wniosek o jego ukaranie do sądu - kończy.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
61.13 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro