Reklama

Ławica: awantura na pokładzie samolotu. Poszło o maseczkę

fot. Nadodrzański Oddział Straży Granicznej
fot. Nadodrzański Oddział Straży Granicznej

W sprawie musieli interweniować funkcjonariusze straży granicznej.

Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek. Funkcjonariusze Straży Granicznej z poznańskiej Ławicy otrzymali informację, że na pokładzie samolotu znajduje się agresywny pasażer, który nie stosuje się do poleceń kapitana.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

30-latek wracający z Alicante pomimo wielu upomnień nie chciał założyć maseczki i według załogi statku powietrznego stwarzał zagrożenie dla innych pasażerów - relacjonuje mjr SG Joanna Konieczniak, rzecznik prasowy Komendanta Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej. Na prośbę kapitana statku funkcjonariusze Zespołu Interwencji Specjalnych wkroczyli na pokład samolotu - dodaje.

Za popełnione wykroczenie polegające na niestosowaniu się do poleceń kapitana statku powietrznego zaproponowali mężczyźnie mandat karny. 30-latek odmówił przyjęcia mandatu w związku z czym sporządzono wniosek o jego ukaranie do sądu - kończy.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
17.70 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro