Reklama
Reklama

"Nagle" rozkopali Milczańską na Polance. Nie mamy dobrych wieści

fot. Paweł
fot. Paweł

Do naszej redakcji docierają informacje od zaskoczonych kierowców.

- Czy coś wiecie w sprawie zamknięcia Milczańskiej w jednym kierunku? Nie było żadnej informacji ani w mediach ani w pobliżu ulicy, wczoraj rozstawione barierki i już - napisał do nas czytelnik Paweł. Inni czytelnicy piszą wręcz o "Bangladeszu", który ma tu miejsce. - Bez ostrzeżenia zamknęli część ulicy i tworzą się tu duże korki. Bangladesz - pisze kolejny czytelnik.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Jak ustaliśmy w Zarządzie Dróg Miejskich, właśnie trwa tu... II i III etap przebudowy ulicy Milczańskiej. - Prace wykonuje firma Budimex, na wysokości swojego budynku mieszkalnego przy ul. Milczańskiej 3, na podstawie umowy partycypacyjnej z ZDM - wyjaśnia Agata Kaniewska, rzeczniczka ZDM.

Z jednej strony to dobra informacja, bo ulica zostanie przebudowana. Jest też druga strona medalu: prace mają tu potrwać do... końca listopada. To kiepska informacja dla osób, które próbują tędy omijać przebudowywane rondo Rataje.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-6℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
65.23 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro