Reklama
Reklama

Dziwne efekty świetlne na niebie. Co to takiego?

fot. Czytelnik
fot. Czytelnik

Do naszej redakcji zgłaszają się kolejne osoby, który nocą w rejonie Poznania zaobserwowały "dziwne światła" na niebie.

Pierwsze informacje na ten temat napłynęły do nas w poniedziałek wieczorem. - Czy coś wiadomo o jakichś ćwiczeniach na niebie? Jakieś przelatujące światła widać - napisał do nas czytelnik. Kolejne dotarły do nas we wtorkowy wieczór.

S. U. Bałtyk w Kołobrzegu - wypoczynek i rehabilitacja. Tutaj każdy dzień zaczyna się od szumu fal, uśmiechu personelu i troski o Twoje zdrowie. Sprawdź ofertę na www.subaltyk.pl
REKLAMA

Światła pojawiały się mniej więcej o tej samej godzinie - około 21.30. - Dziwne promienie świateł widać na niebie po godzinie 21:30 - napisał kolejny czytelnik. Jednemu udało się nawet nagrać światła w rejonie Chludowa.

Z pewnością nie były to przelatujące satelity Elona Muska, o których wielokrotnie pisaliśmy na naszym portalu. Te widać w dużo większej odległości od Ziemi. Prawdopodobnie tajemnicze światła mają związek z ćwiczeniami wojskowymi odbywającymi się na poligonie w Biedrusku. Obecnie w Polsce trwają polsko-amerykańskie ćwiczenia, podczas których żołnierze wykonują operacje powietrzne na terenie całego kraju.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega!
11℃
6℃
Poziom opadów:
9.4 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
6.30 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro