Reklama
Reklama

Kilka osób odmawiało różaniec za grzech aborcji przy szpitalu na ul. Polnej. "Doszło do lekkiej szarpaniny"

fot. Czytelnik

Organizatorem pikiety była Fundacja Pro - Prawo do Życia.

Manifestacja rozpoczęła się o godzinie 16 przed Ginekologiczno-Położniczym Szpital Kliniczny im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu - przy wejściu do szpitala od strony ul. Jackowskiego . Swój "sprzęt" rozstawili na terenie obiektu, doszło nawet do lekkiej szarpaniny z ochroną szpitala, na ziemi znalazł się jeden z członków fundacji - relacjonuje nasz Czytelnik. Uczestnicy nie mieli maseczek, ponieważ twierdzili, że zachowują odpowiedni dystans. W "pikiecie" uczestniczyło może 6 osób, które były obstawiane przez 4 patrole policji - dodaje. Ciekawe postępowanie w szczycie zachorowań ... szczególnie, że ostatnio
w szpitalu położniczym stwierdzono wirusa u jednej z położnych, a odwiedzający nie mogą nawet wejść na teren szpitala
- zauważa.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

Organizatorem akcji "Różaniec ekspiacyjny za grzech aborcji" była Fundacja Pro - Prawo do Życia. W tym szpitalu w latach 2010-2019 zabito w wyniku aborcji 476 nienarodzonych dzieci. Liczba aborcji z roku na rok wzrasta. Szpital długo nie chciał ujawnić danych, udało się to dopiero po skierowaniu sprawy do sądu administracyjnego - informują organizatorzy akcji.

Na to barbarzyństwo nie możemy być obojętni. Naszym obowiązkiem wynikającym z miłości bliźniego jest modlitwa - duchowa krucjata, środek pomocy dostępny każdemu z nas. Jak uczy św. Ludwik de Montfort: "Modlitwa publiczna jest bardziej skuteczna od modlitwy indywidualnej dla złagodzenia gniewu Bożego, wyjednania Jego miłosierdzia.' - dodają.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
5.68 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro