Reklama

Jest odpowiedź na furgonetkę z hasłami anty-LGBT

fot. Grupa Stonewall / FB
fot. Grupa Stonewall / FB

Grupa Stonewall w środę wyjechała na poznańskie ulice furgonetką z hasłem "Czego chce lobby LGBT+?".

- Bum! Wyjeżdżamy w świat naszym furgonem miłości! Szukajcie nas dzisiaj na ulicach Poznania i koniecznie nam pomachajcie - apeluje Grupa Stonewall na swoim facebookowym profilu. Na przygotowanej przez grupę furgonetce widać napis "Stop blubrom" (co jest nawiązaniem do kolektywu Stop Bzdurom, który skupia się na "prostowaniu kłamstw Fundacji Pro dot. edukacji seksualnej". Pada tu też pytanie: Czego chce lobby LGBT+? Odpowiedzi to: równych praw, braku przemocy i świętego spokoju.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Grupa Stonewall nie ukrywa, że furgonetka celowo ma przypominać tą fundacji Pro - Prawo do Życia, która w poniedziałek wyjechała na poznańskie ulice i na której widnieją hasła wymierzone w LGBT i łączące pedofilię z seksedukacją. Na stronie internetowej stopblubrom.pl, która powstała z inicjatywy Stonewall, pojawiło się kilka słów wyjaśnienia: - Cześć, tu osoby LGBT+. Nie, nie chcemy uczyć Twojego dziecka masturbacji. Naprawdę, mamy ciekawsze rzeczy do roboty. Po Poznaniu jeżdżą osoby, które będą Cię przekonywać, że jest inaczej. Nie wiemy, czemu to robią. Wiemy tylko, że mijają się z prawdą. Nie musisz nam wierzyć na słowo. Jest wiele źródeł, które potwierdzają brak związku między homoseksualnością i pedofilią. Jednym z nich jest Polskie Towarzystwo Seksuologiczne - informują pomysłodawcy.Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
15.34 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro