Reklama
Reklama

Na moście Rocha zatrzymano 25-letniego pedofila. Proponował seks 13-latce

fot. Czytelniczka

Mężczyznę złapano dzięki matce nastolatki.

W tej sprawie napisała do nas mama 13-letniej dziewczyny. - Przyczyniłam się do ujęcia przez policję pedofila. Kilka dni temu napisał do mojej 13-letniej córki, która szybko go zablokowała. Dla policji było mało dowodów i zrobili tylko notatkę - wyjaśnia. Kobieta jednak postanowiła kontynuować "znajomość" z mężczyzną, by doprowadzić do jego zatrzymania.

- Utworzyłam fejkowe konto. Wiedział, że mam 13 lat. Pisał bardzo zboczone rzeczy. Umówił się ze mną, co zgłosiłam ponownie na policji i to już był dowód - dodaje. - Mężczyzna 25 lat, jak się okazało, pisał do innych dziewczyn i kobiet, bo zaczęły się same do mnie zgłaszać. W sobotę o godzinie 13.00 na moście św. Rocha przyszedł na spotkanie, gdzie czekała policja z komisariatu Poznań Wilda i Stare Miasto za co serdecznie im dziękuje. Aresztowano go - dodaje.

Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji potwierdza, że taka sytuacja miała miejsce. - 25-latek proponował seks 13-latce, która w rzeczywistości okazała się być mamą dziewczyny, do której wcześniej pisał. Policjanci zatrzymali go w sobotę. W tej chwili policjanci są z nim w sądzie, do którego trafił wniosek o jego areszt. W międzyczasie ustalono 3 kolejne nieletnie dziewczyny, do których pisał ten człowiek i także proponował im seks - tłumaczy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

32℃
22℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
23.25 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro