Reklama
Reklama

Górna Wilda: Czarny Citroen potrącił pieszą. Policjanci poszukują kobiety o ciemnych włosach

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Policja

Do wypadku doszło 1 lipca.

Postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego prowadzą policjanci z Komisariatu Policji Poznań - Wilda. W dniu 1 lipca 2020 r. około godz. 12:38 w Poznaniu przy ul. Górna Wilda 104 kierująca samochodem marki Citroen koloru czarnego nie zachowała szczególnej ostrożności, nie ustąpiła pierwszeństwa i potrąciła pieszą przechodzącą na oznakowanym przejściu dla pieszych - informują poznańscy policjanci.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

Kierująca poruszała się od strony ul. Wierzbięcice w kierunku skrzyżowania ul. Wierzbięcice z ul. Górna Wilda. Kierującym była kobieta o ciemnych włosach, ubrana w koszulkę koloru białego, koszulę koloru niebieskiego oraz spódnicę koloru czerwonego lub różowego. Po zdarzeniu kierująca pomogła wstać pokrzywdzonej i zejść z jezdni po czym odjechała w nieznanym kierunku - dodają.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia proszone są o kontakt z z Komisariatem Policji Poznań - Wilda ul. Taborowa 22, pokój 21 osobiście lub telefonicznie pod numer telefonu 61 84 158 64 czynny w godz. 8:00-14:00.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
11.97 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro