Reklama
Reklama

Zaginęła 16-letnia poznanianka. Miała stawić się w ośrodku wychowawczym

fot. Materiały rodziny
fot. Materiały rodziny

Dziewczyna w poniedziałek miała wrócić do Ośrodka Wychowawczego w Radzionkowie, ale tan nie dotarła.

O zaginięciu dziewczyny poinformowała nas jej rodzina. Martyna wyszła z domu w poniedziałek o godzinie 9:00. Do godziny 20:00 miała się stawić w Ośrodku Wychowawczym w Radzionkowie, ale tam nie dotarła do dziś - informuje nas siostra zaginionej nastolatki. Bardzo się martwimy - dodaje.

Martyna Wolińska ma 16 lat, około 156 cm wzrostu, jest szczupła. Ma ciemne, krótkie włosy i piwne oczy. W dniu zaginięcia nastolatka miała na sobie różową bluzę z kapturem, szare spodnie dresowe i białe sportowe buty. Nastolatka po wyjściu z domu kontaktowała się z najbliższymi przez Messengera z informacją, że nie ma zamiaru wracać do ośrodka zanim nie skończą się wakacje. Nie mamy jednak pewności, że informacja była pisana przez nią. Obawiamy się, że mogło jej się coś stać - mówi nam siostra i prosi, aby dziewczyna wróciła do domu.

Policjanci potwierdzają, że prowadzą poszukiwania. Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej proszone są o kontakt z policjantami na Grunwaldzie pod nr tel. 47 77 121 11 lub 112.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
8℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
16.17 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro