Reklama
Reklama

Roosevelta/Pułaskiego: uwaga na zmiany w organizacji ruchu

fot. ZDM

Kierowcy muszą pamiętać o zmianach w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Roosevelta, Pułaskiego, Poznańskiej i Libelta.

Swoje prace związane z remontem torowiska prowadzi tam MPK, dlatego od 6 sierpnia nie będzie możliwości przejazdu na wprost przez skrzyżowanie z ul. Poznańskiej w kierunku ul. Libelta i Pułaskiego.

- Przejazd w tym kierunku będzie możliwy poprzez nawrotkę na początkowym odcinku ul. Roosevelta. Ruch w pozostałych relacjach na skrzyżowaniu odbywać się będzie bez zmian.Ponadto, w związku z remontem wiaduktu kolejowego w rejonie skrzyżowania wysokość skrajni pod wiaduktem została obniżona do 3,3 m - informuje Zarząd Dróg Miejskich.

Ponadto Prace związane z remontem torowiska w ciągu ul. Pułaskiego przeniosą się 6 sierpnia na zachodnią stronę skrzyżowania al. Wielkopolskiej, ul. Pułaskiego i Nowowiejskiego.Z tego powodu wjazd z al. Wielkopolskiej na skrzyżowanie odbywać się będzie jednym (prawym) pasem.

- Na skrzyżowaniu nadal obowiązywać będą zakazy skrętu w lewo (oraz objazdy) - z wyjątkiem dozwolonego skrętu w lewo z ul. Pułaskiego w al. Wielkopolską. Ruch po ul. Pułaskiego w kierunku ul. Winogrady nadal odbywać się będzie tymczasowo pasem przeznaczonym do lewoskrętu w kierunku przeciwnym - zapowiadają urzędnicy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
11℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
39.70 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro