Reklama
Reklama

Lech Poznań odrzucił oferty transferowe warte 11 milionów euro

Luty 2020: Moder oodaje strzał, po którym padła piękna bramka w meczu przeciwko Rakowowi Częstochowa | fot. Paweł Rosolski

Wychowankowie Lecha Poznań budzą spore zainteresowanie na rynku transferowym.

Największymi odkryciami w sezonie 2019/20 byli Jakub Kamiński oraz Jakub Moder i to na nich Kolejorz mógł już teraz zarobić ogromne - jak na polskie warunki - pieniądze. Jak podał portal WP SportoweFakty, klub odrzucił złożone za tych piłkarzy oferty w wysokości 6 i 5 milionów euro.

Informację w rozmowie z dziennikarzem serwisu potwierdził Piotr Rutkowski. Wiceprezes Lecha tłumaczył, że zawodnicy mają zostać w Poznaniu i nabrać większego doświadczenia, co pomoże im po transferze w przyszłości. To również element budowy pozycji klubu, chcącego mieć status dostarczającego piłkarzy już gotowych do rywalizacji w innych ligach.

W tej sytuacji kandydatem numer jeden do sprzedaży pozostaje Kamil Jóźwiak. Lech chce uzyskać za niego około 4 milionów euro. Oferty za piłkarza są, ale na konkrety trzeba poczekać. Szczególnie, że okienko transferowe tym razem zostało przedłużone o miesiąc.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
11℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
39.70 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro