Reklama

Lech Poznań rozpoczął sprzedaż karnetów. Można odzyskać pieniądze za abonamenty z poprzedniego sezonu

fot. Michał Nadolski, archiwum
fot. Michał Nadolski, archiwum

Wiemy już jak będą kształtować się ceny karnetów na mecze Lecha Poznań.

Za nami sezon 2019/20, który przez pandemię w sporej części rozgrywany był najpierw bez udziału kibiców, a następnie z ich ograniczoną liczbą na trybunach. Dla klubów takich jak Kolejorz, sprzedających kilka tysięcy karnetów, oznaczało to konieczność rozwiązania kwestii osób, które nabyły abonamentowe wejściówki.

- Każdy karnetowicz otrzymał rekompensatę w formie vouchera-portmonetki, do wykorzystania na bilety lub karnety w sezonie 2020/21. Wartość vouchera została obliczona indywidualnie, pod uwagę wzięto zapłaconą cenę za karnet oraz liczbę niewykorzystanych biletów, od czasu zawieszenia rozgrywek - poinformował na swojej stronie internetowej klub.

W tym przypadku nie są konieczne żadne dodatkowe "zabiegi" ze strony kibica, a środki można już wykorzystywać. Voucher jest ważny do końca sezonu 2020/21.

Dla osób, którym nie odpowiada taka forma rekompensaty, przygotowano 3 możliwości wymiany vouchera: na punkty w programie LECHICI, na voucher do wykorzystania na produkty Lecha Poznań w Stacjach Kolejorz oraz w sklepie internetowym lub na gotówkę - pieniądze zostaną wówczas zwrócone na konto bankowe.

Wszystkie niezbędne informacje o instrukcje znaleźć można na stronie www.bilety.lechpoznanpl.

Równocześnie rozpoczęła się sprzedaż karnetów na nowy sezon. Wejściówki na cały sezon można nabyć za 375 (Strefa B) lub 525 złotych (Strefa A). Obowiązują one na 15 spotkań w PKO BP Ekstraklasie - mecze Pucharu Polski i europejskich pucharów nie są objęte abonamentem, ale karnetowiczom będzie przysługiwać pierwszeństwo kupna biletu.

Z kolei zakup karnetu tylko na rundę jesienną to wydatek 175 (Strefa B) lub 245 złotych (Strefa A). Klub przypomina, że cenę można obniżyć np. z tytułu rabatu lojalnościowego.

- Posiadacze karnetów Sezon 2019/2020, Wiosna+Runda Finałowa 2020, Wiosna 2020 swoje dotychczasowe miejsca mają zarezerwowane do poniedziałku, 17 sierpnia do godziny 10:00. Jeśli po tym terminie zdecydują się na przedłużenie abonamentu na mecze Kolejorza rozgrywane przy Bułgarskiej, dotychczasowe miejsce karnetowe może być już zajęte - czytamy w komunikacie na lechpoznan.pl.

Klub zaznaczył, że przy okazji meczów, podczas których będzie obowiązywał nadzwyczajny regulamin imprezy masowej, karnetowicze nie będą mieli zagwarantowanego miejsca wybranego przy zakupie. Zamiast tego otrzymają darmową wejściówkę. Wszystko wróci w tej kwestii do normalności dopiero po zniesieniu ograniczeń związanych z pandemią.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znowu ostrzeżenie meteo dla całego regionu!
22℃
13℃
Poziom opadów:
0.9 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
7.98 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro