Reklama

Noc pełna wrażeń

Dziś w nocy naukowcy odkryją wiele tajemic dotyczących otoczającego nas świata. W Poznaniu już po raz drugi zorganizowano noc naukowców.

Organizatorzy, którymi są Politechnika Poznańska, Uniwersytet Medyczny, Poznańskie CentrumSuperkomputerowo- Sieciowe, zapewniają, że będzie to noc pełna wrażeń imagicznych przeżyć.

W ramach Nocy naukowców, odbędą się pokazy, warsztaty, eksperymenty, konkursy iwykłady. Pasjonaci wiedzy będą mogli także zwiedzić Laboratorium Wirtualnego Projektowania lub zobaczyć jedną z najnowocześniejszych sal komputerowych w Polsce. Początek o godz. 16. Pokazy będą odbywać się w kilku miejscach na terenie Poznania w Centrum Nocy Naukowców na ul. Piotrowo 2, w Collegium Anatomicum Poznań, ul. Święcickiego 6 (wejście od ul. Śniadeckich przy MTP) oraz w Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym przy ul. H. Wieniawskiego 17/19.

Dodatkowo w ramach Rock The Science odbędzie się koncert plenerowy na kampusie Piotrowo. Dla Poznaniaków zagrają:FISZ EMADE TWORZYWO, L.Stadt, AudioFeels oraz Idioteque.

Wstęp na wszystkie imprezy jest wstęp wolny.

szczegółowe informacje znajdują się na stronie organizatorów http://www.nocnaukowcow.pl/index3.htm

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
12.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro