Reklama
Reklama

Od czwartku utrudnienia na poznańskim Marlewie

fot. PIM

Rusza zapowiadana od kilku tygodni przebudowa ulicy Tarnobrzeskiej.

W czerwcu Poznańskie Inwestycje Miejskie wybrały najkorzystniejszą ofertę na przebudowę ulicy. Za 1,46 mln złotych inwestycję przeprowadzi firma IZBRUK z Ciążenia. Była to oferta z najniższą ceną.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

Nowy wygląd zyska ulica Tarnobrzeska znajdująca się pomiędzy Starołęcką a Staszowską. Będzie mieć 5,5 metra szerokości, chodnik po obu stronach jezdni, krawężniki i brukowane zjazdy do posesji. - Ulica będzie miała odwodnienie i będzie oświetlona. Dla bezpieczeństwa uczestników ruchu na budowanym odcinku powstaną dwa progi zwalniające. Nowy układ komunikacyjny w tym rejonie będzie dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami - wymieniały PIM.

Dziś Tarnobrzeska to głównie droga gruntowa ze starym, popękanym chodnikiem. - Prace na ul. Tarnobrzeskiej rozpoczną się od budowy kanalizacji deszczowej. 30 lipca ulica zostanie zamknięta. Mimo prowadzonych prac właściciele zlokalizowanych przy niej posesji będą mieli do nich zagwarantowany dojazd i dojście. Nie będzie możliwy ruch tranzytowy przez ul. Tarnobrzeską, a pojazdy będą kierowane objazdami - dodają PIM.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteorologiczne dla Wielkopolski
30℃
20℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.37 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro