Reklama
Reklama

Poznański Urząd Miasta szuka pracowników

fot. UMP

Potrzebni są m.in. specjaliści do spraw obsługi klienta, księgowości czy mediów społecznościowych.

W Wydziale Finansowym UMP pracę znajdzie specjalista do spraw księgowości podatkowej oraz osoba, która zajmie się obsługą klienta. Zatrudnienie znajdą też ci, którzy dobrze orientują się w poznańskim środowisku organizacji pozarządowych: Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych szuka kierownika Oddziału Koordynacji Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi oraz specjalisty do spraw administracyjnych, integracji cudzoziemców i wspierania inicjatyw.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

Wakaty czekają również w Wydziale Wspierania Jednostek Pomocniczych Miasta, który zatrudni urzędnika do spraw rad osiedli oraz w Wydziale Oświaty, który szuka osoby do spraw organizacji szkół i placówek oświatowych.

Z kolei Gabinet Prezydenta zatrudni pracownika do obsługi mediów społecznościowych, a Wydział Zamówień i Obsługi Urzędu - kogoś do spraw nadzoru inwestorskiego.

Wśród ofert można też znaleźć propozycję pracy dla specjalistów ds. licencji i zezwoleń na transport drogowy - takiej osoby szuka Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa; natomiast Biuro Koordynacji Projektów i Rewitalizacji Miasta zatrudni osobę na stanowisko ds. zatwierdzeń i odbiorów organizacji ruchu.

Co ważne oferty pracy na wszystkie wolne stanowiska w Urzędzie Miasta trzeba składać przez internet. Przy ogłoszeniu znajduje się link do interaktywnego formularza - wystarczy go wypełnić, nie trzeba wysyłać listu motywacyjnego i CV. Pozostałe dokumenty określone w ogłoszeniu, np. kserokopie dyplomów, świadectw pracy i kursów, należy przedstawić podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Warunkiem udziału w rekrutacji jest podanie danych osobowych - informują miejscy urzędnicy.

Zgodnie z ustawą urzędnikiem może zostać osoba, która jest obywatelem polskim, ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych, ma odpowiednie kwalifikacje zawodowe, nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Osoba, która nie ma obywatelstwa polskiego, również może zostać zatrudniona (pod warunkami określonymi w ustawie), jeżeli posiada znajomość języka polskiego potwierdzoną dokumentem określonym w przepisach o służbie cywilnej - dodają.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru można znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Poznania i tutaj.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW wydał ostrzeżenie przed burzami z gradem
29℃
19℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
6.03 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro