Reklama

Naramowicka / Serbska: ruszają przygotowania do przebudowy

fot. Google Street View

Od wtorku należy się tu spodziewać utrudnień.

Przebudowa skrzyżowania odbędzie się w ramach budowy trasy tramwajowej na Naramowice. - Rozpoczynające się 21 lipca prace odbywać się będą poza istniejącymi jezdniami, jednakże ze względu na logistykę możliwe są chwilowe utrudnienia w ciągu ul. Serbskiej. Za utrudnienia przepraszamy, prosimy o zachowanie ostrożności i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie - informują Poznańskie Inwestycje Miejskie.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA

- Docelowo tramwaj pojedzie przez zachodnią część skrzyżowania ul. Naramowickiej i Serbskiej. Przygotowany na czas budowy tymczasowy układ drogowy na skrzyżowaniu tych dwóch ulic składać się będzie m.in. z dwóch przejazdów o charakterze przejściowym. Oba przejazdy będą docelowo wykorzystane dla przełożenia ruchu na jedną z jezdni ul. Serbskiej, co pozwoli na przebudowanie na drugiej stronie istniejącej infrastruktury i dostosowanie jej do przebiegu torowiska - dodają.

O zmianach mieszkańcy zostaną poinformowani z wyprzedzeniem.



Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gdzie ta wiosna? Od deszczu odpoczniemy dopiero w niedzielę
12℃
3℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
7.92 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro