Reklama

"Rodzina gra sobie w siatkówkę" na autostradowej obwodnicy Poznania

fot. Czytelnik

Wakacje nie powinny zwalniać nas z myślenia.

Bardzo ciekawa wiadomość trafiła na naszą skrzynkę w niedzielny poranek. Nasz czytelnik przejeżdżał autostradową obwodnicą Poznania i zauważył "intrygujące zjawisko".

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

- Godzina 08:20, autostrada A2 kierunek na Warszawę pomiędzy węzłami Luboń i Krzesiny. Na pasie awaryjnym stoi zepsuty samochód, oznakowany pachołkami przez służby autostradowe. Za barierkami, tuż przy pasie awaryjnym, rodzinka gra sobie w piłkę siatkową. Brak słów... - napisał, załączając wideo i zdjęcie.

Mniej zorientowanym przypomnimy: przebywanie na pasie awaryjnym, mówiąc delikatnie, nie należy do najbezpieczniejszych. Granie w siatkówkę to już pomysł absolutnie szalony - ewentualne wybicie piłki na jeden z pasów autostrady może być fatalne w skutkach.

W razie awarii na autostradzie powinniśmy założyć kamizelkę odblaskową, ustawić trójkąt ostrzegawczy (co najmniej 100 metrów za pojazdem) i powiadomić służby zarządzające autostradą. Powinniśmy również w miarę możliwości udać się na druga stronę barier ochronnych

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie o burzach. Również dla Poznania
18℃
12℃
Poziom opadów:
1.1 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
11.59 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro