Reklama
Reklama

Sezon letni nad Wartą. "Szczególnie po weekendzie takie widoki"

fot. Anna

Dziś dostaliśmy kolejne zdjęcia z okolic Warty.

Warta po piątkowym wieczorze - pisze nasza Czytelniczka, przesyła zdjęcia i dodaje, że często w tym miejscu biega i obserwuje, co dzieje się szczególnie w weekendy. Zdjęcia wykonane zostały dzisiaj około godziny 10 - kończy Anna.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Ostatnie wolne miejsca!
REKLAMA


Takich zgłoszeń mamy więcej. Wiosna i lato to czas, kiedy nad Wartą pojawiają się tłumy. To doskonałe miejsce, by odpocząć na świeżym powietrzu, spotkać się ze znajomymi, czy pogrillować. Więcej osób nad Wartą oznacza też więcej interwencji służb. Bezpieczeństwa osób przebywających nad rzeką strzegą nie tylko policjanci i strażnicy miejscy. Więcej wezwań mają też strażacy. Sytuacja powtarza się każdego roku.

Jak już wielokrotnie informowaliśmy na łamach naszego portalu często powodem pożarów okazują się być niedogaszony popiół z grilla, który ląduje w koszu na śmieci. O rozsądek w tej sprawie apelował też prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak. Pozwalając na grillowanie nad Wartą, ustawiliśmy specjalne pojemniki na gorący popiół - przypominał niedawno na swoim profilu na Facebooku, właśnie po jednej z licznych interwencji służb w tym miejscu.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
13℃
Poziom opadów:
4.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
22.43 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro