Reklama
Reklama

Kolejna miejska pływalnia otwarta!

fot. POSiR
fot. POSiR

Od 18 lipca można korzystać z pływalni ATLANTIS na os. Stefana Batorego 101.

Miłośnicy pływania mogą liczyć na wiele ciekawych zajęć zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych i seniorów.

W ofercie znajdą się m.in. codzienne zajęcia opiekuńcze dla dzieci w wieku od 6-15 lat, wakacyjna szkółka pływacka (8-12 lat), pływackie przedszkole (5-7 lat) oraz zajęcia dla niemowląt - informuje Monika Prendke z POSiR.

Dla dorosłych przewidziano wakacyjny aqua aerobik, nauka pływania, a także darmowe zajęcia aquaaerobiku dla seniorów. Dostępne będą również sauny i solarium, a także siłownia, która wyposażona została w urządzenia, których dotychczas nie było na siłowni jak m.in.: maszyny do ćwiczenia mięśni czworogłowych nóg i pośladków, do ćwiczeń mięśni grzbietowych, klatki piersiowej w pozycji siedzącej - dodaje.

W związku z pandemią na pływalni został wprowadzony limit 4 osób na torze oraz 10 osób w basenie rekreacyjnym. Czynna będzie tylko, co trzecia szafka w szatni, która łącznie z kluczykami będzie dokładnie dezynfekowana po każdym kliencie. Ponadto klienci proszeni są o obowiązkowe noszenie maseczek na terenie pływalni w drodze do szatni, zdezynfekowanie rąk po wejściu na teren pływalni oraz umycie ciała przed wejściem na halę basenową.

Pływalnia czynna będzie od 6 do 22:30 w dni powszednie oraz od 7 do 22 w weekendy. Za bilet ulgowy na 60 minut zapłacimy 12 zł a za normalny 14 zł.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Wiatr zrywa dachy w Wielkopolsce. Strażacy odebrali już ponad 140 zgłoszeń
24℃
14℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
20.86 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro