Reklama
Reklama

Mała Wielkopolanka pilnie potrzebuje prawie 0,5 mln zł na leczenie

fot. siepomaga.pl
fot. siepomaga.pl

10-miesięczna Maja Kujawa cierpi na hemimelię strzałkową.

Ciąża przebiegało książkowo, badania prenatalne nie dawały powodów do niepokojów. Mimo to tuż po porodzie okazało się, że mała Maja ma wrodzoną wadę nóg. - Moja córeczka ma szczątkowo wykształcone kości. By mogła normalnie funkcjonować i stanąć na własnych nóżkach i cieszyć się dzieciństwem, jak inne zdrowe dzieci, potrzebna jest bardzo kosztowna operacja - wyjaśnia mama dziewczynki.

Dr Paley, amerykański lekarz nazywany "specjalistą od spraw beznadziejnych" przyznał, że nogi dziewczynki można "naprawić". - Dobra wiadomość jest taka - operację można przeprowadzić w Polsce, dzięki czemu unikamy kosztownej wyprawy za ocean. Zła - to wciąż jest wydatek na poziomie prawie pół miliona złotych. Skąd wziąć takie pieniądze? W takim momencie do głowy przychodzi tylko jeden pomysł - zbiórka na siepomaga... To przecież właśnie tutaj dzieją się cuda, których w tej chwili tak bardzo potrzebujemy - dodaje.

Rodzice przyznają, że bez pomocy ludzi dobrej woli nie będą w stanie sami zapewnić córce szansy na normalny rozwój. Zbiórka rozpoczęła się w kwietniu i kończy się za 13 dni. Uzbierano 110 tysięcy złotych. Na leczenie potrzeba jeszcze 350 tysięcy złotych. Pomóc można TUTAJ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze możliwe jednak do wieczora!
10℃
2℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
5.39 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro