Reklama

Poznaliśmy terminarz 2. Ligi Żużlowej. Wszystkie mecze PSŻ Poznań zobaczymy w telewizji

fot. Włodzimierz Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

Poznaliśmy tegoroczny terminarz 2. Ligi Żużlowej.

Najniższa klasa rozgrywkowa wystartuje najpóźniej, ale mogła sobie na to pozwolić - do rywalizacji przystąpi tylko 6 drużyn, ponadto zrezygnowano z fazy play-off, więc terminów powinno wystarczyć. Wszystkie mecze pokaże na żywo kanał Motowizja.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

SpecHouse PSŻ Poznań zainauguruje rozgrywki 2 sierpnia, starciem z Wolfe Wittstock. Ponadto Skorpiony podejmą na Golęcinie OK Bedmet Kolejarz Opole (16 sierpnia), Wilki Krosno (5 września), RzTŻ Rzeszów (13 września) i Stainer Unię Kolejarza Rawicz (4 października.) Tydzień później poznaniacy zakończą rozgrywki wyjazdem do Wittstocka.

Posiadacze karnetów wejdą na wszystkie mecze w sezonie 2020, ale klub nie planuje już dodatkowej sprzedaży abonamentowych wejściówek. Bilety na poszczególne mecze będą dystrybuowane przez internet, a ich kupno w kasach stadionu nie będzie możliwe. Ze względu na reżim sanitarny na mecze, oprócz posiadaczy karnetów, będzie mogło wejść ok. 1200 widzów.

Władze klubu zdecydowały się na rezygnację z tańszych biletów ulgowych - wszyscy kibice, niezależnie od wieku i płci, zapłacą tę samą cenę. - Decyzja o rezygnacji w tym sezonie z biletów ulgowych była jedna z trudniejszych i nie przyszła łatwo. Należy zdać sobie sprawę, iż im niższa liga, tym wyższy udział kibiców w budowaniu klubowych budżetów. Nie ukrywamy, że kibice w Poznaniu zawsze byli bardzo istotnym źródłem przychodów. W czasie pandemii to się niestety jeszcze bardziej pogłębia. Niestety, przy tak ograniczonej liczbie miejsc, jakimi dysponujemy w czasie pandemii, liczy się każda złotówka - tłumaczą przedstawiciele PSŻ.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
17℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
17.70 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro