Reklama
Reklama

"Poznań wart oglądania"

We wtorek w Multikinie rozpoczął się festiwal filmów o stolicy wielkopolski "Poznań wart oglądania". Można na nim zobaczyć filmy fabularne i dokumentalne. Festiwal potrwa do piątku.

Każde miasto nawet najlepiej znane swoim mieszkańcom, ma wiele tajemnic. Organizowany przez Multikino festiwal ma pomóc uchylić rąbka chociaż niektórych z nich. I jednocześnie pogłębić wiedzę poznaniaków o Poznaniu. Festiwal składa się zpięciu cykli tematycznych.

Można obejrzeć między innymi filmyo Lechu Poznań, o Powstaniu Wielkopolskim czy o Poznańskich Słowikach. W sumietrzy filmy fabularne idwanaście dokumentalnych. Filmy profesjonalne jak i amatorskie pochodzą międzyinnymiz archiwum telewizji polskiej, z klubu miłośników pojazdów szynowych czy z uniwersyteckiego studia filmowego, które zostało zaproszone na Festiwal. Dla uczelni to doskonała promocja nauki i uniwersytetu, który ma w swoim dorobku wiele ciekawych filmów.

Festiwal w Multikinie Starego Browaru potrwa do piątku. Szczegółowy program festiwalu jest dostępny na stronie internetowej www.multikino.pl. Bilety kosztują od 10 do 15 złotych.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
2℃
Poziom opadów:
4.4 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
8.32 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro