Reklama
Reklama

Weekend gorących cen na Nowych Kosmonautów

Dla prawdziwych łowców okazji szykuje się nie lada gratka - weekend gorących cen na osiedlu Nowych Kosmonautów. Letnia oferta specjalna obejmuje dziesięć wybranych lokali, a rabaty sięgać będą nawet 20 tys. zł. Tylko w dniach 17 i 18.07 można zarezerwować lokal na preferencyjnych warunkach.

Osiedle Nowych Kosmonautów to inwestycja, której realizacja jest już na ostatniej prostej. Dwa z trzech budynków osiedla zostały przekazane do użytku. Systematycznie wprowadzają się do nich mieszkańcy. Realizacja kolejnego zakończy się jeszcze tego lata. Z tej okazji, deweloper Monday Development przygotował ofertę specjalną - Weekend gorących cen to nie lada okazja by kupić własne M ze sporym rabatem. Dla zainteresowanych lokalami na osiedlu Nowych Kosmonautów przygotowaliśmy dziesięć mieszkań w specjalnej cenie z upustami sięgającymi nawet 20 tys. zł. Ponieważ to wyjątkowo gorąca, letnia oferta, klienci mają tylko 2 dni na decyzję - mówi Iwona Chmielewska, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Monday Development. Łowcy mieszkaniowych okazji powinni w najbliższy weekend odwiedzić biuro sprzedaży dewelopera, które znajduje się na terenie inwestycji. Warto więc umówić się ze sprzedawcą na obejrzenie dostępnych lokali.

Osiedle Nowych Kosmonautów to bardzo charakterystyczne trzy budynki, które powstały u zbiegu ulicy Serbskiej i Naramowickiej. Inwestycja systematycznie się zaludnia, blisko 90 proc. z oddanych do użytku lokali zostało już sprzedanych. Wśród ostatnich dostępnych w sprzedaży lokali znajdziemy jeszcze mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe. Warto też dodać, że deweloper oferuje pomoc architekta oraz profesjonalnej firmy w celu urządzenia lokalu pod klucz w bardzo atrakcyjnych cenach.

Miłośnicy miejskiego stylu życia docenią lokalizację inwestycji. Winogrady bowiem słyną z tego, że wszystko jest tu pod ręką. W sąsiedztwie nowego osiedla znajdziemy sklepy czy punkty usługowe, a w niedalekiej odległości kino, oraz popularne miejsca rekreacji. W śród nich pobliski park Gagarina i Cytadelę oraz rowerową arterię - Wartostradę. Zwolennicy przemieszczania się po Poznaniu komunikacją miejską docenią fakt, że tuż obok osiedla znajduje się przystanek autobusowy, a nieopodal przebiegać będzie nowa linia tramwajowa na Naramowice.


Adres biura sprzedaży: ul. Serbska 19/9
Godziny otwarcia biura:
poniedziałek 9:00 - 17:00
wtorek 12:00 - 17:00
środa-czwartek 9:00 - 17:00
piątek (17.07) 9:00 - 17:00
sobota (18.07) 10:00 - 15:00

Szczegóły promocji oraz lista mieszkań dostępne są na stronie inwestycji:
www.nowychkosmonautow.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

"Wiosna" w Poznaniu, nad Wartą tłumy
8℃
5℃
Poziom opadów:
4.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
57.47 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro