Reklama
Reklama

Na MTP rozpoczął się Letni Targ Rodzinny

fot. Włodzimierz Hoppel
fot. Włodzimierz Hoppel

Wydarzenie zaplanowane jest na cały weekend.

Na Letnim Targu Rodzinnym będzie można m.in. zapoznać się ciekawymi miejscami, które warto odwiedzić rodzinnie podczas weekendu: miastami, gminami, atrakcjami turystycznymi. Drugim filarem Letniego Targu Rodzinnego będzie oferta sprzętu sportowego, a tej towarzyszyć będą liczne aktywności sportowe przygotowane z myślą o całych rodzinach.

W wakacje zawsze zdarzają się weekendy, podczas których nie mamy zaplanowanych wyjazdów i zostajemy w mieście, ale to nie oznacza, że mamy się nudzić. Postanowiliśmy wyjść z inicjatywą skierowaną do mieszkańców Poznania i zaprosić ich na Międzynarodowe Targi Poznańskie, by mogli spędzić 2 dni pełne wakacyjnych atrakcji - zaprasza Dagmara Suprun, dyrektor projektu.

Letni Targ Rodzinny odbywać się będzie przez cały weekend 11-12 lipca. W sobotę na wydarzenie można się wybrać się do godziny 17:00, a w niedzielę od 10:00 do 16:00.

Bilety kosztują 7 zł (bezpłatne są dla dzieci do 10. roku życia., posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny, emerytów i rencistów, osób z niepełnosprawnościami o znacznym stopniu niepełnosprawności i ich opiekunów) - można je zakupić na należącej do MTP platformie ToBilet.pl

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
8.88 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro