Reklama
Reklama

Kolejny Babi Targ odbędzie się na świeżym powietrzu

fot. Włodzimierz Hoppel

Następną edycję "wietrzenia szaf" zaplanowano na 19 lipca.

Babi Targ zadebiutował 13 lat temu w Poznaniu. Od tej pory odbywa się regularnie nie tylko w naszym mieście, ale też m.in. w Gdańsku i Bydgoszczy. Za każdym razem przyciąga tłumy. Kolejna edycja odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich 19 lipca od 12.00 do 16.00. Nie w pomieszczeniach, a w plenerze.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Wiosenne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 marca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

- Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by impreza była bezpieczna dla uczestniczek, w tym celu wprowadzono m.in. wybór miejsc dla Wystawców - po to, by uniknąć niepotrzebnych kolejek, na miejscu będą dostępne płyny do odkażania, a korytarze i odstępy między stoiskami będą odpowiednio szerokie. Nowością jest również sprzedaż biletów dla Odwiedzających online - wyjaśniają organizatorzy.

Imprezie towarzyszyć będzie kiermasz rzeczy naturalnych i ładnych z m.in. biżuterią, świecami, roślinami, wyrobami z gliny i papieru, makramami czy naturalnymi kosmetykami.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

"Wiosna" w Poznaniu, nad Wartą tłumy
8℃
5℃
Poziom opadów:
4.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
57.47 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro