Reklama
Reklama

Jedni zniszczyli, inni "naprawili" baner Andrzeja Dudy

fot. Jan

O sprawie poinformował nas czytelnik.

Przed nami dwa ostatnie dni kampanii wyborczej, a wyborcy wpadają na coraz "ciekawsze" pomysły. Na wjeździe na osiedle Różany Potok już jakiś czas temu pojawiły się banery wyborcze kilku kandydatów na prezydenta. Wśród nich ten z wizerunkiem Andrzeja Dudy. Najwyraźniej nie spodobał się komuś z mieszkańców okolicy bo został zniszczony. Przerobiono jego nazwisko, zamalowano twarz i dopisano wulgaryzm.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Wiosenne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 marca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

- W okolicach osiedla plakaty prezydenta były ostatnio systematycznie niszczone nożem, ten pomazany jednak ocalał. Ale zamiast wywiesić nowy, lokalni zwolennicy Dudy woleli chyba przekaz bardziej osobisty - pisze nasz czytelnik, Jan. Baner zostawili, dodali na nim serduszka, a nazwisko "naprawili". - Co ciekawe, nie pomazali wiszących obok plakatów kandydatów opozycyjnych - czyli albo szanują prawo, albo nie kierują się negatywnymi emocjami (względnie i jedno i drugie) - dodaje.

Przypominamy, że za niszczenie materiałów wyborczych grozi do 5000 zł kary.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

"Wiosna" w Poznaniu, nad Wartą tłumy
8℃
5℃
Poziom opadów:
4.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
57.47 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro