Reklama

Letni Targ Rodzinny już w weekend na MTP

Jedna z ubiegłorocznych letnich atrakcji na MTP | fot. Zdjęcie ilustracyjne
Jedna z ubiegłorocznych letnich atrakcji na MTP | fot. Zdjęcie ilustracyjne

Wydarzenie dedykowane jest całym rodzinom i będzie sprzyjać poznawaniu miejsc i aktywności, które łączy wspólne spędzanie czasu i zabawa.

W wakacje zawsze zdarzają się weekendy, podczas których nie mamy zaplanowanych wyjazdów i zostajemy w mieście, ale to nie oznacza, że mamy się nudzić. Postanowiliśmy wyjść z inicjatywą skierowaną do mieszkańców Poznania i zaprosić ich na Międzynarodowe Targi Poznańskie, by mogli spędzić 2 dni pełne wakacyjnych atrakcji - zaprasza Dagmara Suprun, dyrektor projektu.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Na Letnim Targu Rodzinnym będzie można m.in. zapoznać się ciekawymi miejscami, które warto odwiedzić rodzinnie podczas weekendu: miastami, gminami, atrakcjami turystycznymi. Drugim filarem Letniego Targu Rodzinnego będzie oferta sprzętu sportowego, a tej towarzyszyć będą liczne aktywności sportowe przygotowane z myślą o całych rodzinach.

Na Letnim Targu Rodzinnym będzie można także wziąć udział w warsztatach jazdy na rolkach, które poprowadzi Mistrz Polski w jeździe szybkiej, a także instruktor i doradca - Jakub Ciesielski ZICO. W ramach sportowych aktywności na Letnim Targu Rodzinnym planowane są także: rodzinny bieg targowy, elektryczne gokarty dla najmłodszych i warsztaty sportowe z Akademią Piłkarską Reissa. Będzie można też skorzystać z konsultacji dietetycznych i żywieniowych, a także z porad z zakresu schorzeń i rehabilitacji narządów ruchu,.

W ofercie Letniego Targu Rodzinnego nie zabraknie też propozycji dla tych, którzy mniej dynamicznie spędzają wolny czas. Po pierwsze, będzie można wziąć udział w wakacyjnych lekcjach języka angielskiego Będzie możliwość, by uzupełnić wakacyjną biblioteczkę, ponieważ na ekspozycji pojawią się poznańskie wydawnictwa.

Letni Targ Rodzinny będzie wakacyjnym rogiem obfitości. Podczas wydarzenia każdy znajdzie coś dla siebie, a najważniejsze, by ten czas spędzić z rodziną na doskonałej zabawie, którą szykują Grupa MTP i partnerzy wydarzenia. Targ odbywać się będzie z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, z tego względu bilety dostępne są tylko online
- informują organizatorzy.

Letni Targ Rodzinny odbywać się będzie przez cały weekend 11-12 lipca. W sobotę na wydarzenie można się wybrać w godzinach od 10:00 do 17:00, a w niedzielę od 10:00 do 16:00.

Bilety kosztują 7 zł (bezpłatne są dla dzieci do 10. roku życia., posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny, emerytów i rencistów, osób z niepełnosprawnościami o znacznym stopniu niepełnosprawności i ich opiekunów) - można je zakupić na należącej do MTP platformie ToBilet.pl

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
16.84 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro