Reklama
Reklama

Nowych Kosmonautów - wakacje od czynszu do końca roku!

Na jednym z największych nowych osiedli na Winogradach Monday Development przekazuje klucze do mieszkań. Ostatnie gotowe do odbioru lokale w ukończonych etapach inwestycji Nowych Kosmonautów zakupić można w ofercie specjalnej - wakacji czynszowych aż do końca roku!

To bardzo charakterystyczne osiedle zlokalizowane u zbiegu ulicy Serbskiej i Naramowickiej jest najdalej wysuniętym w kierunku centrum punktem tej części Winograd. Mieszkańcy nowego osiedla mogą więc liczyć na piękną panoramę Poznania za oknem. Widok jest szczególnie imponujący z ostatnich kondygnacji budynków.
Oddane do użytku dwa etapy osiedla Nowych Kosmonautów liczą łącznie 214 mieszkań. Ponad 80% z nich ma już swoich właścicieli. Dla ostatnich dostępnych w sprzedaży lokali deweloper przygotował wakacyjną promocję. Każdy, kto w lipcu zdecyduje się zakupić tu mieszkanie zostanie zwolniony z opłat za czynsz do końca roku! To spora oszczędność - warto więc przyjrzeć się liście dostępnych od ręki lokali. Wśród nich są 2, 3 i 4-pokojowe.
Każdy zainteresowany ma także możliwość umówienia się z doradcą na osobiste obejrzenie mieszkań. Chętni mogą skorzystać z pomocy architekta oraz profesjonalnej firmy w celu urządzenia lokalu pod klucz w bardzo atrakcyjnych cenach.
Choć trwają jeszcze prace na ostatnim z budynków osiedla, teren inwestycji został już niemal całkowicie zagospodarowany. Powstał kolorowy plac zabaw z oryginalnym muralem, posadzono zieleń. Już za kilka tygodni inwestycja zostanie w całości ukończona.
Winogrady to wspaniałe miejsce do zamieszkania. Wszystko jest tu pod ręką: sklepy, punkty usługowe, w niedalekiej odległości kino, a także miejsca sprzyjające rekreacji: pobliski park Gagarina, Cytadela czy Wartostrada. Tuż obok osiedla znajduje się przystanek autobusowy, nieopodal przebiegać będzie także nowa linia tramwajowa na Naramowice.

Szczegóły oferty oraz promocji dostępne są na www.nowychkosmonautow.pl oraz w biurze sprzedaży zlokalizowanym na terenie inwestycji, czynnym także w sobotę.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

"Wiosna" w Poznaniu, nad Wartą tłumy
8℃
5℃
Poziom opadów:
4.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
57.47 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro