Reklama
Reklama

Nawet 7500 zł dla Ciebie na dowolne wydatki!

Na rynku jest sporo instytucji finansowych, które udzielają pożyczek. Niezwykle interesującą marką jest Vivus będący jedną z najpopularniejszych firm w naszym kraju w tej branży. Nie powinno to być zaskakujące, gdyż pożyczkodawca ten nie ma sobie równych. Jego wiodąca pozycja pozwala na złożenie wszystkim potencjalnym pożyczkobiorcom skorzystać z naprawdę atrakcyjnych ofert. Tym samym konkurencja zostaje w tyle, a klienci pożyczający od Vivusa mogą się cieszyć naprawdę tanimi pożyczkami.

Vivus rozdaje kody promocyjne

Na stronie https://www.kody.pl/vivus dostępne są kody promocyjne obniżające koszt pożyczki Vivus. Warto z nich korzystać za każdym razem jak bierze się pożyczkę.

Ile maksymalnie pożyczy Ci Vivus?


Za jednym razem Vivus pożyczy Tobie do 7500 zł jeżeli będzie to już kolejna pożyczka w Vivusie.

Jakie kryteria musimy spełnić, aby zostać klientem Vivusa?


Z pożyczki może skorzystać każdy, kto ma nie mniej niż 20 lat, lecz jednocześnie nie więcej niż 78 lat. Tym samym ta pożyczka przez internet to świetne rozwiązanie dla osób z różnych grup społecznych od studentów, poprzez osoby pracujące na umowy o dzieło czy pracujące dorywczo, a kończąc na emerytach. Kolejnym ważnym elementem jest zamieszkiwanie w kraju i polskie obywatelstwo. Nie musimy temu pożyczkodawcy składać żadnych zaświadczeń czy poręczeń.

Darmowa pożyczka w Vivus!

To właśnie Vivus jest jedną z pierwszych instytucji finansowych, które wprowadziły do swojej oferty darmową pożyczkę. Co więcej, nie ma tu, żadnych ukrytych kosztów. Tym samym nie korzystając nigdy wcześniej z oferty Vivusa, możemy pożyczyć nawet do 3000 złotych, a termin spłaty wynosi aż 61 dni!

Intuicyjny dostęp

Chcąc skorzystać z oferty tego pożyczkodawcy, mamy możliwość dokonać tego, jak tylko chcemy! Do wyboru jest wnioskowanie przez internet, z poziomu aplikacji mobilnej, telefonicznie lub też za pośrednictwem jednego z pośredników.

Automatyczne przypomnienia

Nieocenionym udogodnieniem jest możliwość korzystania z automatycznych przypomnień w formie SMS lub na pocztę e-mail w sprawie nadchodzącego terminu płatności.

Wszystko pod kontrolą

Profil Klienta Vivus to skarbnica wiedzy i praktycznych możliwości w kontekście zarządzania swoją pożyczką. Do tego mamy wgląd we wcześniejsze zobowiązania, a także zyskujemy informacje o promocjach po wyrażeniu wcześniej marketingowej zgody na ten fakt.

Odroczenie spłaty pożyczki w Vivus

Nie zawsze mamy możliwość spłaty zobowiązania w pierwotnym terminie. Na całe szczęście Vivus wie, że takie sytuacje mogą mieć miejsce. Tym samym daje możliwość odroczenia terminu spłaty. Taka opcja jest możliwa przy pierwszej pożyczce aż dwukrotnie, w przypadku kolejnych możemy tak postąpić tylko raz. Maksymalny termin każdego przedłużenia to 30 dni. Wszelkie informacje na ten temat znaleźć możemy w panelu klienta.

Pamiętaj o promocji Vivus i pobierz ze strony https://www.kody.pl/vivus kod promocyjny przed wzięciem pożyczki!

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Na drogach może być ślisko! IMGW ostrzega przed oblodzeniem
4℃
-3℃
Poziom opadów:
0.5 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
10.15 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro