Reklama
Reklama

Aquanet: przerwy w dostawach i przebarwienia wody

Wszystkie utrudnienia w dostawach wody spowodowane będą zapowiedzianymi przez Aquanet pracami.

Z przerwą w dostawie wody muszą się liczyć mieszkańcy ulic: Hebanowej, Mahoniowej, Kokosowej, Palisandrowej, Cedrowej, Cytrusowej, Figowej, Botanicznej, Owocowej, Skibowej, Roślinnej, Owocowej, Glebowej, os. Kwiatowego w Zalasewie. Wody w kranach nie będzie w poniedziałek, 6 lipca w godzinach od 9:00 do 12:00.
Z podobnymi problemami, ale w środę, 8 lipca borykać się będą w godzinach od 10:00 do 15:00 mieszkańcy ulic: Mścibora, Światopełka, Zbyłowita, Miłowita, Leszka, Chociebora, Gorzysława, Janisławy, Radziwoja, Letniej i Cieszymira w Poznaniu.

W najbliższych dniach mieszkańcy muszą być przygotowani również na inne niedogodności. W związku z działaniami naprawczymi, prowadzonymi na magistrali w dniach od 7 lipca od godziny 07:00 do godziny 10:00 8 lipca w obszarze Winograd, tj. os. Pod Lipami, os. Przyjaźni, os. Na Murawie, ul. Słowiańska, ul. Winogrady, al. Solidarności mogą wystąpić niewielkie, nieszkodliwe dla zdrowia przebarwienia wody oraz spadki ciśnienia wody aż do jej możliwego zaniku na wyższych piętrach.

Podobne problemy mogą występować w związku z pracami, zaplanowanymi na stacji uzdatniania w Gruszczynie w dniach od 11 do 18 lipca. Przebarwienie i spadki ciśnienia spodziewane są w rejonie miejscowości Swarzędz, Zalasewo, Garby, Rabowice i Jasin.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
4.13 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro