Reklama

Nie trzeba stać w kolejkach, by kupić bilet na pływalnię letnią

fot. POSiR
fot. POSiR

Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji oraz Grupa MTP uruchomiły możliwość zakupu biletów online na baseny letnie.

Zasada jest prosta. Wystarczy wejść na stronę posir.poznan.pl i kliknąć przycisk "Kup bilet", a następnie wskazać określony obiekt - Pływalnię Letnią Chwiałka lub Pływalnię w Parku Kasprowicza. Zakupiony bilet wystarczy pokazać przy wejściu. Można go wykorzystać w dowolnym terminie.

Za dwa tygodnie wakacje. Nie macie jeszcze planów na spędzenie wolnego czasu z rodziną, znajomymi czy na urlop w pojedynkę? Lotnisko Poznań-Ławica proponuje Palermo lub Malagę na letni oddech od codzienności!
REKLAMA

Druga możliwość to zakup biletu na stronie tobilet.pl - to marka należąca do Grupy MTP. Pływalnie letnie to pierwsze obiekty POSiR, na których dostępna będzie możliwość zakupu biletów online poprzez platformę ToBilet.pl. Podobne rozwiązanie będzie wprowadzane także na basenach krytych oraz lodowiskach.

Dzięki ToBilet.pl zakup biletów na pływalnię czy lodowisko będzie wygodny, intuicyjny i sprawny. A w obecnej sytuacji, gdy wciąż wskazany jest dystans społeczny, pozwoli ograniczyć bezpośrednie kontakty do minimum - mówi Tomasz Kobierski, prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich. Gorąco liczę, że to rozwiązanie spotka się z przychylnością poznaniaków i pozwoli im rozwijać ich sportowe hobby - dodaje.

W poprzednich sezonach w najbardziej upalne dni przed naszymi pływalniami ustawiały się spore kolejki. Teraz dajemy możliwość wejścia na obiekt od razu - mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
9℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.64 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro