Reklama
Reklama

Rafał Trzaskowski zaprasza Andrzeja Dudę na debatę do Leszna

Zdjęcie ilustracyjne | fot. PZ. / Kalisz24 INFO
Zdjęcie ilustracyjne | fot. PZ. / Kalisz24 INFO

Pytania mają być zadawane przez kilkanaście redakcji.

Propozycja Rafała Trzaskowskiego ogłoszona została w Częstochowie. Znalazł się też wpis na portalu społecznościowym. Andrzej Duda unika prawdziwej debaty. A pytań jest mnóstwo. Dlatego w poniedziałek o 20.30 zapraszam do Leszna na #ArenaPrezydencka. Do zadawania pytań zaprosiliśmy 15 redakcji, od lewa do prawa. Panie prezydencie, dość ustawek! Czas na serio skonfrontować programy i argumenty - zachęca Rafał Trzaskowski.


Trzaskowski od kilku dni zarzuca swojemu kontrkandydatowi, że nie przyjął zaproszenia do udziału w debacie, którą miały zorganizować wspólnie TVN, TVN24, Onet i WP. Ponadto krytykuje debatę, która odbyła się przed pierwszą turą wyborów w TVP, mówiąc, że prezydent Duda znał wcześniej pytania.


Prezydent RP zapytany, czy weźmie udział w debacie proponowanej przez kontrkandydata odpowiada, że nie ma takiego zamiaru. W jakiej debacie w Lesznie? Ucieka pan Trzaskowski, proszę wybaczyć, ale o ile wiem zapraszano (kandydatów) do Końskich na debatę z mieszkańcami Końskich i myślę, że ta formuła jest ciekawa, że to mieszkańcy rzeczywiście będą zadawali pytania - mówi cytowany przez RMF24.pl Andrzej Duda. O Lesznie nic nie było mowy do tej pory. Pan Trzaskowski ucieka do Leszna, nawołuje, ale to proszę wybaczyć - dodaje.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Znowu ostrzeżenie meteo dla regionu
21℃
14℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
19.30 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro