Reklama
Reklama

Dyrektorzy nadal na swoich stołkach

fot. Elżbieta Skowron
fot. Elżbieta Skowron

Marszałek Marek Woźniak jeszcze miesiąc temu zapowiadał, że podejmie zdecydowane kroki wobec dyrektorów Teatru Wielkiego oraz Wojewódzkiego Urzędy Pracy. Tymczasem konkretnych decyzji nadal nie możemy się doczekać.

Marszałek Marek Woźniak jeszcze miesiąc temu zapowiadał, że podejmie zdecydowane kroki wobec dyrektorów opery i Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Tymczasem Zdzisław Sawala nie musi martwić się o swoją posadę, aż do emerytury. A o tym, czy stery Teatru Wielkiego dalej będzie trzymał Sławomir Pietras, dowiemy się najwcześniej w przyszłym tygodniu.

Pewne jest, że dyrektor Wielkopolskiego Urzędu Pracy będzie dalej pracował na swoim stanowisku. Marszałek Marek Woźniak nie zdecydował się na jego zwolnienie. Oskarżony o wyłudzenia dyrektor Urzędu Pracy będzie pełnił swoją funkcje do 25 kwietnia. Tego dnia oskarżony dyrektor osiągnie wiek emerytalny. Do tego czasu ma zostać ogłoszony i rozstrzygnięty konkurs na nowego dyrektora.

Ostateczna decyzja nie została podjęta w sprawie losów szefa opery Sławomira Pietrasa. Dopiero w przyszłym tygodniu marszałek zdecyduje o jego ewentualnym zwolnieniu. To pracownicy opery chcą zwolnienia swojego szefa. Ich zdaniem Pietras nie sprawdza się na stanowisku.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
6.38 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro