Reklama
Reklama

Trzaskowski w Wielkopolsce: "to wy jesteście moim szefem"

fot. Rafał Trzaskowski / FB
fot. Rafał Trzaskowski / FB

Kandydat na prezydenta RP pojawił się dziś w Kaliszu i Ostrzeszowie.

W czasie spotkania z mieszkańcami Kalisza i Ostrzeszowa Rafałowi Trzaskowskiemu towarzyszyła pusta mównica dla jego wyborczego rywala - walczącego o reelekcję prezydenta Andrzeja Dudy. W ten sposób Trzaskowski od kilku dni zarzuca swojemu kontrkandydatowi, że przyjął zaproszenia do udziału w debacie, którą miały zorganizować wspólnie TVN, TVN24, Onet i WP.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Jeżeli dokonamy razem zmiany to Rafał będzie dla Polski, a nie dla prezesa swojej partii - tak jak Andrzej Duda. Nic mi nie sprawia większej satysfakcji, dumy i radości, jak patrzę na was uśmiechniętych, pełnych energii. Bo to wy jesteście moim szefem. To nas różni, że pan prezydent, którego tutaj nie ma - ma tylko jednego szefa, a ja mam szefa, który liczy miliony, a jeżeli tych milionów będzie 10, 11 - to tyle będę miał szefów i wygramy te wybory - podkreślał Trzaskowski.
Prezydent Andrzej Duda odwiedził dziś Wałbrzych i Wrocław.


Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW odwołał ostrzeżenie dla kilkunastu powiatów!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
66.63 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro