Reklama
Reklama

Galeria Malta otwiera Strefę Lato

Zabawa z Minionkami dla najmłodszych, rodzinne warsztaty, strefa chillout i wieczory z muzyką na żywo - wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne! Już w najbliższą sobotę, 4 lipca, rusza specjalna Strefa Lato w Galerii Malta. Przez dwa miesiące, w każdy weekend, na odwiedzających czekać będzie wiele bezpłatnych atrakcji.

Jak nie kochać tych uroczych urwisów! Spotkanie z Minionkami z pewnością dostarczy każdemu dziecku niezapomnianych wrażeń. We wszystkie soboty, do końca wakacji, w Galerii Malta będzie można osobiście spotkać te wesołe stworki i sprawdzić swoje siły na wielkim dmuchanym minionkowym torze przeszkód. W centrum stanie też dmuchany domek znany z animowanej bajki "Sekretne życie zwierzaków domowych". Dodatkowo, podczas wielkiej inauguracji lata, 4 lipca, dla najmłodszych zaplanowano atrakcje sportowe i wiele konkursów z nagrodami.

Rodzice w Galerii Malta też nie będą się nudzić! Mogą wziąć na przykład udział w cotygodniowych warsztatach tematycznych. Jest z czego wybierać! Wśród propozycji są m.in. nauka salsy i zumby, warsztaty tańca afro, joga czy fitness. Dla osób, które wolą spędzić czas na błogim relaksie, przygotowano natomiast specjalną strefę chillout z leżakami, hamakami i przepięknym widokiem na Jezioro Maltańskie. Dziećmi w tym czasie zajmą się profesjonalni animatorzy prowadzący warsztaty plastyczne, muzyczne i ekologiczne.

"Jestem przekonany, że Malta stanie się jedną z ulubionych letnich miejscówek zarówno mieszkańców Poznania, jak i odwiedzających nasze miasto turystów. Powodów, by odwiedzić nasze centrum rozrywkowe podczas wakacji nie brakuje. Zapraszamy na trwającą wciąż największą w Europie wystawę pająków i skorpionów, a także do nowo otwartego niepowtarzalnego Be Happy Museum - muzeum selfie i sweet artu. Przygotowana przez nas specjalna letnia strefa to także doskonała propozycja na ciekawe spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi" - mówi Lech Polański, dyrektor Galerii Malta w Poznaniu.

Odwiedzający letnią strefę w Malcie będą mogli również liczyć na dobre jedzenie serwowane z foodtrucków i porcję dobrej muzyki. W każdy sobotni i niedzielny wieczór rozpocznie się plenerowa zabawa z muzyką na żywo. Najlepsi polscy i zagraniczni didżeje przygotowali w swoim repertuarze same taneczne hity.

Galeria Malta

Galeria Malta to jedno z największych centrów handlowo-rozrywkowych w Poznaniu zarządzane przez Sierra Balmain. Na 54 000 m² powierzchni handlowej gromadzi sklepy i punkty usługowe z wielu branż i segmentów, w tym znane i lubiane marki modowe, takie jak TK Maxx, CCC, H&M, New Yorker, Pepco, Dealz oraz Martes Sport. W ofercie Galerii Malta dominują polskie i zagraniczne marki z segmentu mid-mass market i premium. Centrum wyróżnia położenie w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych poznańskiej Malty, strefa restauracyjna z widokiem na Jezioro Maltańskie oraz bogata oferta sportowo-rozrywkowa. W Galerii Malta swoje miejsce znalazły: całkowicie zmodernizowane 10-salowe Multikino z ekranami premium, największy w Poznaniu klub squasha, dwa escape room'y, Poznańska Szkoła Akrobatyki, klub fitness i Lider Plac Zabaw. Ofertę centrum uzupełnia operator medyczny ENEL-MED.

Zmiany zachodzące w Galerii Malta mają na celu wypracowanie nowego formatu miejsca, gdzie dotychczasowe funkcje centrum harmonijnie łączą się z zaletami unikalnego położenia obiektu nad Maltą. Wypoczynek, rozrywka, wspólne spędzanie czasu to wartości niezwykle ważne dla klientów Galerii Malta.

Sierra Balmain

Sierra Balmain jest niezależną firmą doradczą na rynku nieruchomości komercyjnych, koncentrującą się na obszarze Polski i Europy Środkowo-Wschodniej. Firma oferuje swoim klientom pełen wachlarz usług w ramach rynku nieruchomości komercyjnych, obejmując swym zakresem nieruchomości biurowe, przemysłowe oraz obiekty handlowe, zarządzanie nieruchomościami, jak i doradztwo w zakresie transakcji na rynku inwestycyjnym.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

"Wiosna" w Poznaniu, nad Wartą tłumy
8℃
5℃
Poziom opadów:
4.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
57.47 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro