Reklama
Reklama

LOT zmienia plany: z Poznania nie polecimy do Kawali. Ryanair już operuje z Ławicy

fot. By Kambui - LOT - Polish Airlines / Polskie Linie Lotnicze Embraer 195LR (ERJ-190-200LR) SP-LNA, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=58291134

PLL LOT zmieniły swoje plany dotyczące lotniska Ławica.

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że narodowy przewoźnik zbazuje w Poznaniu Embraera 195, dzięki czemu od 3 lipca do końca sierpnia realizowane będą połączenia z 11 kierunkami. Teraz okazało się, że linie postanowiły anulować rejsy do Greckiej Kawali. Pasaerowie, którzy kupili bilety, powinni skontaktować się w tej sprawie z PLL LOT.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Wiosenne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania. Do 1 marca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

Jednocześnie zmianie nie uległy plany dotyczące pozostałych kierunków. Na pokładzie samolotu LOT polecimy bezpośrednio 2 w razy w tygodniu do Rzymu-Fiumicino i Barcelony-El Prat. Raz w tygodniu realizowane będą połączenia z Korfu, Heraklionem, Burgas, Dubrownikiem, Splitem, Majorką, Zakynthos i Podgoricą.

1 lipca loty z Ławicy wznowił Ryanair. Jeszcze w lipcu na pokładzie samolotów irlandzkiej linii dolecimy z Poznania do Zadaru, Paphos, Podgoricu, Korfu, Aten, Alicante, Barcelony-Girony, Crok, Dublina, Tel Awiwu, Bristolu, Edynburga, Londynu-Stansted, Liverpoolu, Rzymu-Ciampino i na Maltę.

Jeszcze w czerwcu loty z Poznania - choć na mniejszą skalę niż Ryanair - wznowił Wizz Air, a do Frankfurtu dolecimy maszynami Lufthansy.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

"Wiosna" w Poznaniu, nad Wartą tłumy
8℃
5℃
Poziom opadów:
4.5 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
57.47 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro